Koreańskie kremy BB

zabiegi podologiczne Warszawa

Wiele kobiet, zawiedzionych jakością kremów do twarzy, podkładów i pudrów obecnych na rynku zachodnioeuropejskich, coraz częściej sięga po kosmetyki dedykowane na rynek azjatycki. Tak się stało właśnie z tak zwanymi kremami BB – Blemish Balm, które zrobiły w ostatnim czasie furorę.

Mocno odżywiające BB Creams, bo tak nazywają się one w oryginale, początkowo stosowane były przez osoby, które przebyły operacje plastyczne. Dopiero później skorzystać z nich mogła szersza publiczność – i, jak widać, okazały się strzałem w dziesiątkę.

Okazało się bowiem, że nie tylko osoby po ciężkich operacjach skóry wymagają jednocześnie skutecznego odżywienia, jak i dobrego krycia. Kremy BB, zastępując zarówno krem na dzień, jak i podkład i puder do wykończenia makijażu, odżywiają skórę, lekko ją kryjąc i dając efekt naturalnego wyglądu cery.

Kremy te dobrze wyrównują koloryt cery, maskując przebarwienia i wypryski. Można kupić krem o specjalnych właściwościach, na przykład matujący, lecz przede wszystkim należy o nich myśleć jak o kosmetykach wielofunkcyjnych, które zadbają o ogólne odżywienie i poprawienie wyglądu naszej twarzy.

Kremy BB sprowadzane z rynku koreańskiego różnią się wersjami kolorystycznymi. Co godne zauważenia, często najjaśniejsza wersja jest bardziej adekwatna do potrzeb polskiej kobiety niż najjaśniejszy kolor podkładu czy pudru z rynku europejskiego.

Ponadto, łatwiej jest dobrać odcień Blemish Balmu do cery, niż dzieje się to w przypadku podkładów – kremy BB są mniej napigmentowane, co sprawia, że łatwiej dopasowują się do barwy naszej skóry. Z drugiej strony, mniejsze nasycenie substancjami koloryzującymi sprawia, że BB Creams nie powodują tzw. „efektu maski” przy wykończeniu makijażu.

profesjonalna opieka laryngolog laryngolog poznań najtaniej w Poznaniu nietypowe wakacje wczasy oczyszczające dla wszystkich zapracowanych

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *