Masaż twarzy pobudzi regenerację

Bardzo interesującym elementem wśród azjatyckich metod pielęgnacji cery, jest masaż twarzy, którego zadaniem jest zwiększenie elastyczności skóry i zapobieganie powstawaniu zmarszczek, ale także polepszanie działania kremów czy olejków, wmasowywanych w skórę.

Masaż jest w Azji po prostu częścią tego, jak dbamy o swoje ciało, obok codziennej higieny czy pielęgnacji. W japońskich salonach kosmetycznych masaż twarzy na pewno zostanie wykonany po każdym zabiegu, a kosmetyczka poinstruuje nas, jak wykonać go samemu w domu.

Warto poświęcić na taki masaż kilkanaście minut każdego wieczora, aby zobaczyć efekty już po kilku tygodniach. Do masażu najlepiej będzie wykorzystać naturalne kosmetyki, które nie zatkają porów i nie wywołają reakcji alergicznych.

Obecnie na rynku obecne są kosmetyki azjatyckie, które sprowadzone są ze wschodniego rynku i które najlepiej się sprawdzą, ponieważ przeznaczone są właśnie do tych praktyk.

Najprostszy masaż twarzy, jaki możemy zastosować, opiera się o kilka podstawowych ruchów i uciśnięć (rodem ze sztuki akupresury, według której uciskanie różnych miejsc na ludzkim ciele ma działanie lecznicze), których zadaniem jest nie tylko dokładnie wmasować kosmetyk odżywiający skórę, lecz także rozluźnić mięśnie twarzy i uelastycznić je. Dzięki rosnącej popularności azjatyckich sposobów na pielęgnację cery, możemy bez problemu znaleźć wiele instrukcji wykonania takiego masażu.

układ odpornościowy Najnowszym trendem mody są zielone suknie studniówkowe

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *